fbpx

Християнське консультування

Ми не тільки допомагаємо людям гуманітарними вантажами, а й надаємо психологічну підтримку, що є не менш важливим у цей складний час. Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай цінним. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку.

Кожен з нас стикається з важкими і раніше невідомими нам викликами життя. І часом зовсім нелегко зрозуміти, як діяти в тій чи іншій ситуації, щоб втримати свій психологічний стан “на плаву”.

Безпосередньо цією діяльністю у нашому центрі “Реаліс” займається Олена Дрощенко – магістр ментального здоров‘я. Вона проводить корисні семінари про те, як справлятися з емоційним навантаженням під час війни. Це та інформація, яку важливо знати кожному українцю, щоб вміти справлятися зі стресом у своєму житті та знати, як допомогти людям навколо.

Запис семінару можна переглянути за посиланням. Також пости психологині розмішуються на сторінці нашого центру у Фейсбук. Не забувайте дбати про своє психологічне здоров’я. А ми вам в цьому будемо допомагати.