Навчальні програми

Християнське консультування


Програма розглядає біблійні основи, основні принципи та інструменти у християнському консультуванні. Програма побудована на інтеграційному підході, що ставить за мету поєднання біблійного фундаменту з корисними здобутками психології та різних напрямків психотерапії. Навчання передбачає здобуття як теоретичного розуміння, так і практичних навичок, а також отримання особистого консультування.

Детальніше…

Соціально-політична етика та теологія


Програма розглядає спектр різних богословських позицій стосовно участі християн у суспільно-політичному житті, теологічні основи побудови справедливого суспільства, місію Церкви у суспільстві, етичні питання війни та миру, перспективи роботи над соціальним примиренням та побудовою миру.

Детальніше…

Богослів’я та цифрова культура


Програма допомагає зрозуміти основні особливості сучасного світу цифрових технологій та трансформувати традиційні форми служіння з урахуванням та використанням технічних можливостей та особливостей цифрової епохи.

Детальніше…

Лідерство в служінні


Програма розглядає підходи і принципи вивчення, інтерпретації та застосування Біблії в житті і служінні християнського лідера, а також особливості ефективного християнського служіння в сучасній культурі.

Детальніше…