Соціально-політична етика та теологія


Національний педагогічний університет ім. Драгоманова спільно з християнським центром “Реаліс” створив програму “Соціально-політична етика та теологія”, де своїм досвідом діляться найкращі західні та українські експерти. Серед викладачів усіх наших програм – викладачі з Теологічної семінарії Альянс, Міжнародного університету Трійціі, Денверської богословської семінарії, Богословської семінарії Голден Гейт, університету Акадії, Пітсбургської богословської семінарії та інших провідних християнських коледжів та університетів.

Після успішного виконання всіх вимог програми випускник отримає ступінь магістра та університетський диплом, а також сертифікат з “Соціально-політичної етики та теології” від центру «Реаліс».

Християнське консультування в кризових ситуаціях


“Християнське консультування та капеланське служіння у кризових ситуаціях” – це магістерська програма, створена спільно з Національним педагогічним університетом ім. Драгоманова та християнським центром “Реаліс” у партнерстві з провідними фахівцями з питань християнського консультування та за підтримки Міністерства оборони України.

Після успішного виконання всіх вимог програми та вимог університетської магістерської програми з релігієзнавства випускник отримає ступінь магістра Національного педагогічного університету ім. Драгоманова та сертифікат програми «Християнське консультування та капеланське служіння у кризових ситуаціях» від християнського центру «Реаліс».

Ця програма передбачає практичне навчання та надає можливість отримати особисте консультування..