fbpx

Гуманітарна допомога

26 жовтня наша команда центру “Реаліс” здійснила гуманітарну поїздку до робітничого містечка Ковшарівка під Куп’ямськом. Його було звільнено всього півтора місяці тому.

Тільки зараз туди починає повертатися життя, проте воно все одно ніколи вже не бути таким, як до війни. Інше місто, інші люди, навіть повітря відрізняється.

Ми брали участь у роздачі їжі та засобів гігієни мешканцям багатоквартирних будинків поблизу зруйнованого машинобудівного заводу. І стали свідками справжньої гуманітарної катастрофи. Люди живуть у будівлях без світла та газу вже понад пів року. Їм доводиться приносити питну воду з колодязя і готувати їжу прямо на відкритому вогні.

Люди змучені, виснажені, повні болі, але їх очі горять добром і вірою у нашу перемогу. Жителям Ковшарівки довелось пережити багато жахіть за час окупації.

Але це не змогло їх зломити зсередини. Лише додало ще більше впевненості у світлому майбутньому для нашої країни. Вони мають сили посміхатися, коли здавалося б, причин цьому надто мало.

Ми були присутні лише на початку процесу роздачі гуманітарної допомоги в містечку. Проте далі місцеві волонтери продовжили цю роботу, щоб якомога більше людей змогли отримати допомогу.

Наша команда вдячна Богу, що ми маємо змогу надавати людям гуманітарну підтримку, а разом з тим і надію, що перемога за нами. Українці – надзвичайно сильна нація!