Програми

Навчальні програми


Ми живемо в особливий час, коли християни постають перед вибором: залишатись на узбіччі та просто спостерігати за соціальними процесами, які розгортаються довкола нас, чи бути активними учасниками цих процесів. В наш час, більше ніж будь-коли, важливо підтримувати вічні цінності та проголошувати Христа в дезорієнтованому суспільстві.

Сьогодні питання полягає в тому, хто представлятиме церкву на соціальній та політичній арені. Таке завдання вимагає нових зусиль та нових знань. Не втратьте можливість впливати на суспільство, отримавши відповідну освіту.

Детальніше…

Центр консультування


Центр консультування «Реаліс» є заснованим на біблійних принципах міжконфесійним центром, який базується в Києві. Ми віримо в абсолютний авторитет Біблії у всіх питаннях віри і поведінки, яка дає нам надійну основу для вирішення життєвих питань та проблем.

Консультаційний центр був створений у 2004 році як місце для проходження інтернатури в рамках навчання по програмі з консультування центру «Реаліс». Це була 3-річна освітня програма, побудована за стандартами магістерських програм по консультуванню американських семінарій. Цей рівень освіти є унікальним в Україні та країнах колишнього Радянського Союзу.

Детальніше…