fbpx

Програми

Навчальні програми


Ми живемо в особливий час, коли християни постають перед вибором: залишатись на узбіччі та просто спостерігати за соціальними процесами, які розгортаються довкола нас, чи бути активними учасниками цих процесів. В наш час, більше ніж будь-коли, важливо підтримувати вічні цінності та проголошувати Христа в дезорієнтованому суспільстві.

Сьогодні питання полягає в тому, хто представлятиме церкву на соціальній та політичній арені. Таке завдання вимагає нових зусиль та нових знань. Не втратьте можливість впливати на суспільство, отримавши відповідну освіту.

Детальніше…

Реаліс-акредитація-ЄААА

Центр консультування


Центр консультування «Реаліс» є заснованим на біблійних принципах міжконфесійним центром, який базується в Києві. Ми віримо в абсолютний авторитет Біблії у всіх питаннях віри і поведінки, яка дає нам надійну основу для вирішення життєвих питань та проблем.

Консультаційний центр був створений у 2004 році як місце для проходження інтернатури в рамках навчання по програмі з консультування центру «Реаліс». Це була 3-річна освітня програма, побудована за стандартами магістерських програм по консультуванню американських семінарій. Цей рівень освіти є унікальним в Україні та країнах колишнього Радянського Союзу.

Детальніше…