“Війна та прощення”: Realis Talks з Т. Спринсян

Головна Новини

“Війна та прощення”: Realis Talks з Т. Спринсян

 

Чи варто піднімати тему прощення, коли на сході України ще триває військовий конфлікт? Що прощення дає ображеним?
23 липня о 19.00 поговоримо про це в онлайн з гостею Realis Talks #4 Тетяною Спринсян, клінічним психологом з понад 10-річним досвідом.

У центрі розмови – переваги прощення, головного інструменту відновлення психологічної та духовної рівноваги, а також цікаві деталі проєкту «Досягти прощення» (REACH Forgiveness), який стартує 1 вересня у Донецькій та Луганській областях за посередництва Християнського центру “Реаліс”.

Лінк на Zoom-ефір буде наданий в четвер, у закладці “Обговорення” (Discussion) цієї Facebook-події.

Про Тетяну Спринсян: закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Клінічна психологія”.

З 2008 по 2013 роки працювала за фахом у Київському міському спеціалізованому центрі сімейного здоров’я та андрології/гінекології. Паралельно писала та редагувала медичне видання “Здоров’я України”

З 2010 по 2013 року працювала клінічним психологом у клініці Isida.

З 2014 по цей час – співзасновниця та віце-директор INCURE, міжнародної неурядової асоціації, яка сприяє підвищенню рівня надання медичної допомоги хворим на соціально значущі інфекційні хвороби.

З 2014 по 2019 — автор курсу та лектор в програмі піcлядипломної освіти для психологів.

Авторка та співавторка численних наукових праць та методологічних розробок в сфері клінічної психології, громадського здоров’я, пульмонології та фтизіатрії.

P.S. Хочете подивитись попередні ефіри Realis Talks? Всі вони доступні тут.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Дата: 22.07.2020