fbpx

Міжнародний проєкт “Досягнення прощення”: запрошуємо до участі!

Головна Новини

Міжнародний проєкт “Досягнення прощення”: запрошуємо до участі!

30 червня в Україні стартував основний етап міжнародного дослідницького проєкту «Досягнення прощення».

У проєкті, основна частина якого проходить під кураторством Християнського центра «Реаліс» та ще однієї неурядової організації, візьмуть участь близько 5000 українців. Майже половина з них є мешканцями Донецької та Луганської областей.

Мета ініціативи – надати людям, які постраждали від війни, насильства та жорстокості, інструменти для відновлення психологічної та емоційної рівноваги та вивчити можливість прощення кривдників за методом Еверета Вортінгтона (див. довідку нижче).

Запрошуємо вас взяти участь у проєкті “Досягнення прощення”!

Від вас очікується:

– Готовність виконувати два дослідних завдання протягом 40 днів: 1) Заповнити 3 рази анкету з 15-денним інтервалом. Робота з кожною анкетою займає близько 40 хвилин; 2) Опрацювання робочого зошита «Досягнення прощення» (2-3 години)
– В цілому, участь в дослідженні займе приблизно 4-5 годин вашого часу.

Що ви отримаєте?

– Більш глибоке розуміння прощення (користь для здоров’я та психіки, практичні кроки)
– Безкоштовний електронний робочий зошит про прощення
– Матеріальна винагорода 600 грн.

Про проєкт коротко:

  1. Концепцію «П’ять кроків для досягнення прощення» розробив д-р Еверет Вортінгтон (Everett Worthington), клінічний психолог зі світовим ім’ям і автор понад 30 книжок на тему «Прощення»
  2. Його метод застосовується у всьому світі у реабілітаційних центрах, сімейному та батьківському консультуванні і т.д.
  3. Для бажаючих взяти участь у наступній частині даного дослідження відкрита реєстрація через Facebook-event або на сайті realis.forgive.org.ua з 1 по 30 серпня
  4. Загальна кількість учасників у світі – близько 17 000 осіб
  5. «Реаліс» працює в Україні з 1999 року. Спеціалізація організації — інтеграція християнського богослів’я і наукових досліджень, зокрема, в культурології, психології і соціальній етиці
  6. Проєкт паралельно відбувається у Колумбії, Гонконгу, Індонезії та Південній Африці, де метод Вортінгтона вивчається у застосуванні до місцевих конфліктів
  7. Результати дослідження, отримані в Україні, вивчатимуть у Гарвардському та Стенфордському університетах, а також Міському університеті Гонконгу.

«Вчення про важливість прощення знаходиться в самому центрі Нагірної проповіді Христа — воно додається до молитви «Отче наш» як пояснення і практичний висновок для наших взаємин з оточуючими, — каже Сергій Тимченко, Ph.D. та директор освітньо-дослідницького центру «Реаліс». — Західна цивілізація успадкувала радикальні ідеї християнства для суспільства – поєднання принципів прощення і справедливості. Цього ми хочемо також і для України. Прощення ніяк не скасовує необхідність обороняти нашу державу від російської агресії. Але воно є інструментом як відновлення духовного та емоційного станів людини, так і взаємин між людьми».

Додаткові питання? Зв’яжіться, будь ласка, з С. Тимченком, координатором проєкту: 067 501 70 15, s.tymchenko@realis.org , або відвідайте відповідний Facebook-event, у якому доступно більше деталей про проєкт “Досягнення прощення”.

Дата: 24.08.2020