fbpx

Запрошуємо відвідати публічні лекції Марка Мейнела та Джона Вудса

Головна Новини

Запрошуємо відвідати публічні лекції Марка Мейнела та Джона Вудса

Якщо ви проповідник, вчитель Біблії в церкві або християнин, який бажає заглибитись у Боже Слово, у Християнського центру «Реаліс» для вас хороші новини. У найближчі 3 тижні ми надаємо безкоштовну можливість послухати лекції за Новим Заповітом Марка Мейнела і Джона Вудса. Коротко про цих викладачів:

Марк Мейнел має великий досвід пасторського і викладацького служіння. Він автор кількох книг про проповідь та тлумачення Писання. Протягом 10 років він був старшим пастором у церкві «Всіх душ» (Лондон), засновником якої був Джон Стот.

Більше інформації про Марка Мейнела: https://risu.ua/kapelan-britanskogo-minfinu-mark-meynell-moye-zavdannya-buti-poruch-i-buti-dostupnim-dlya-vsih_n82137

По п’ятницях 7, 14 і 21 травня о 18:30 приєднуйтесь до його лекцій з чотирьох Євангелій, їх тлумачення і використання у проповіді.

 

Джон Вудс протягом майже сорока років здійснює пасторське служіння в різних церквах Англії. Він автор кількох книг про проповідь. Також він є директором і тренером у Школі проповідників.

Його лекції на Послання апостола Іоанна доступні для прослуховування по суботах 8, 15 і 22 травня о 18:00.

Для тих, хто бажає взяти участь у публічних лекціях, просимо пройти коротку реєстрацію: forms.gle/VvDW4uTa2qHc4rxh7

 

 

Дата: 07.05.2021