fbpx

Випуск першої групи програми Digital Theology

Головна Новини

Випуск першої групи програми Digital Theology

5 грудня відбувся перший в історії України випуск спеціалістів у сфері “Цифрового богослів’я”.

6 випускників спільної програми Християнського навчально-дослідницького центра “Реаліс” і Даремського університету в партнерстві з Відкритим Православним Університетом Святої Софії-Премудрості отримали Certificate of Achievement – сертифікат в зв’язку з успішним завершенням програми. Це необхідний крок перед написанням магістерської дисертації.

11 отримали Сертифікат про успішне прослуховування сертифікатної програми (це ті, хто відвідував лекції та семінари, але поки не завершили курсові роботи).

Нагадаємо, новітня для України програма “Богослів’я та діджитал-культура” стартувала у вересні 2019 року у партнерстві Християнського центру “Реаліс” з Центром цифрового богослів’я Даремського університету (Велика Британія) та Відкритим Православним Університетом Святої Софії-Премудрості. Її основна мета полягала у вивченні впливу цифрової культури (зокрема, соціальних мереж) і технологій на суспільство, церкву і сприйняття віруючими людьми. Крім того, у фокусі програми постійно знаходились способи результативного донесення Євангелії сучасному поколінню людей, які не усвідомлюють своє життя без технологій та digital-простору.

Серед викладачів програми “Богослів’я та діджитал-культура” були: Пітер Філліпс і Йонас Курлберг (обидва з Даремського університету), Стефен Вільямс (Університет Квінс, Ірландія), о. Георгій Коваленко (Відкритий православний університет, Україна), Сергій Тимченко (ХЦ “Реаліс”, Україна).

Дисципліни, які вивчались: огляд біблійного богослов’я з позицій сучасної культури, цифрова культура сьогодні та перспективи її розвитку, християнська етика та християнське життя і місія в контексті цифрової культури.

На даний момент Християнський центр “Реаліс” готується до акредитації магістерської програми “Богослів’я та діджитал-культура”.

Дата: 07.12.2020