fbpx

Відбудова

Ми продовжуємо допомагати жителям Ірпеня, що втратили свій дім через війну. Адже розуміємо який болючий відбиток війна залишила на тих людях, що втратили все. Десятки родин, які лишились без даху над головою змушені починати життя спочатку. Війна принесла з собою лише біль і розруху.

Наразі нам з командою вдалося встановити тимчасовий будинок для родини, яка цього вкрай потребувала. Люди змогли отримати хоч і тимчасовий, але дім. Так, він не надто надійний, але зможе створити відчуття захищеності. Звичайно, це не поверне людям той домашній затишок і спокій, що панували до війни у рідних стінах. Але точно допоможе пережити холодну пору, яка стрімко вривається в наше життя.

Усім людям дуже важливо мати свій будинок. І знати, що завжди є місце, куди можна повернутися без будь-яких застережень. Рідний дім можна порівняти з фортецею, яка здатна врятувати від будь-яких труднощів. Будинок завжди є відлунням затишку і спокою.

Але вже понад пів року тисячі родин вимушені жити в новій реальності. У них вкрали дім, а разом з тим і приємне відчуттям тепла, який там панував. Тож місія нашого центру “Реаліс” – допомагати тим, чиє життя зруйноване безжальною війною.