fbpx

Програми “Богослів’я та цифрова культура” і “Лідерство у служінні” – кандидати на акредитацію від ЄААА

Home News

Програми “Богослів’я та цифрова культура” і “Лідерство у служінні” – кандидати на акредитацію від ЄААА

Дві програми Християнського центру “Реаліс” – “Богослів’я та цифрова культура” і “Лідерство у служінні” – здобули статус кандидатів на акредитацію від Євро-Азіатської акредитаційної комісії (ЄААА).

Це рішення ухвалили на загальному зборі ЄААА, яке відбулось 12-13 жовтня у Zoom-режимі (через картинні обмеження).

Кандидатський статус від ЄААА – це проміжний статус на шляху до повноцінної акредитації та визнання академічної фундаментальності наших програм, – коментує Сергій Тимченко, директор ХЦ “Реаліс”. – Вступаючи на них, студент/-ка здобуває християнську освіту, яка формує цілісний світогляд і дозволяє втілювати отримані знання у практику”.

Нагадаємо, що Християнський центр “Реаліс” був одним з перших богословських навчальних закладів пострадянського простору, який давав акредитовану богословську освіту на рівні магістра. Акредитація надавалася Асоціацією теологічних закладів в США і Канаді, а також Асоціацією коледжів та шкіл Середніх штатів (США) через Теологічну семінарію “Альянс”.

У 2014-2019 роках програми ХЦ “Реаліс” “Християнське консультування” та “Соціально-політична етика та теологія” викладалися в Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова. Це був спільний проєкт обох навчальних закладів. Випускники цих програм отримували дипломи державного зразка.

У подальшому ХЦ “Реаліс” планує акредитувати в ЄААА програму “Християнське консультування”.

Більше інформації у наших соціальних мережах: Facebook, Telegram та Youtube.

Date: 03.11.2021