RU EN

1992

В Україні та Росії проходить ряд апологетичних семінарів, в процесі яких зароджується ініціатива формування служіння, головна ідея якого була згодом втілена через центр «Реаліс».

1996

Сергій Тимченко зустрічається з Мартіном Хіршмюлером, президентом місії «Світло на Сході». Завдяки цій організації з’являється Київський дослідницький освітній центр, який стає частиною місії «Світло на Сході» і об’єднує під собою три проекти: Апологетичний центр, Центр консультування та Комунікативний центр. До них згодом ще приєднались Відділ соціології та Інформаційний центр (спеціалізована бібліотека).

1997

Рада директорів німецького представництва "Світла на Сході" вирішує, що служіння Київського християнського науково-освітнього центру виходить за рамки їх компетенції. Протягом наступних декількох років відбувається переформатування взаємовідносин між центром та місією "Світло на Сході": від філіалу до дружнього партнерства.

1998

Київський дослідницький освітній центр стає тимчасовим філіалом Теологічної семінарії Альянс (Alliance Theological Seminary). Першою спільною програмою стала програма з «Лідерської освіти». Цей проект тривав три роки.1999

Київський дослідницький освітній центр отримує свою сучасну назву «Реаліс» (від анг. абревіатури REALIS (Research, Education and Light Information Service)).

2000

Центр «Реаліс» організовує українсько-британську конференцію з біоетики. Це не була суто релігійна конференція, але «Реаліс» поставив за мету вплинути на формування програми і порядку денного конференції. В процесі роботи виникла необхідність зареєструвати «Реаліс» як благодійного фонду, Метою фонду стало поширення культури і духовності в Україні. В той самий час, «Реаліс» ще продовжував функціонувати як відділ організації «Світло на Сході»..

2002

У червні програма центру «Реаліс» як філіал Теологічної семінарії Альянс отримала офіційну акредитацію від ATS (Асоціації богословських шкіл США та Канади) та Асоціації коледжів та шкіл терміном на 10 років. Студенти, які пройшли цю програму, отримали ступінь магістра мистецтв у міжкультурних дослідженнях. До 2011 року цю програму закінчили 102 християнські лідери, які сьогодні служать у різних місцях колишнього Радянського Союзу, а також у багатьох інших країнах світу.

2006

30 студентів закінчили магістерську програму «Клінічне консультування» (2002-2006 рр.). Програма була організована «Реалісом» при допомозі Реформатської теологічної семінарії (Орландо, штат Флорида).

2011 – 2014

«Реаліс» співпрацює з Тихоокеанським університетом Азуза (Azusa Pacific University) (США), надаючи освіту (ступінь магістра в сфері глобального лідерства) десяткам християнських лідерів з Євразії, які приєднались до студентів з Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки.

2015 – даний час

«Реаліс» у партнерстві з Київським національним педагогічним університетом (НПУ) розробляє магістерські програми "Соціально політична етика та теологія" та "Християнське консультування та капеланство у кризових ситуаціях". Серед викладачів - професори Оксфордського університету, Принстонського університету, Єльського університету, Університету Пеппердайну, Денверської семінарії, Пітсбургської семінарії та Богословської семінарії Альянсу.

Сергій
Тимченко

Президент

Університет Мідлсекс Лондонська школа теології, Великобританія, доктор філософії; Денверська семінарія, США, магістр богослов’я; Московський енергетичний інститут

Наталія
Ющенко

Офіс менеджер

Міжрегіональна Академія управління персоналом, Магістр обліку і аудиту.

Андрій
Мелешко

Координатор освітніх програм

Магістр теології (богослов'я) - Міжнародна баптистська теологічна семінарія Європейської баптистської федерації, Прага, Чехія

Джозеф
Терасіна

Викладач, дослідницькі проекти

Денверсьска семінарія, США, магістр біблеїстики(спеціалізація Новий Завіт), Християнський університет Колорадо, США, бакалавр психології.

Світлана
Ковальова

Головний бухгалтер

Східноукраїнський національний університет ім. Даля (СНУ), м. Луганськ (фінанси і кредит) Київський інститут інженерів цивільної авіації, м. Київ (інженер-будівельник).

Світлана
Халанська

Бібліотекар

Бакалавр богослов’я, Донецький християнський університет; Магістр інформаційної, бібліотечної та архівної справи, Київський університет культури.

Олена
Свечнікова

Консультант

Випускниця ХЦ “Духовний навчально-дослідницький центр “РЕАЛІС”, християнський психолог (Master's Level Program from REALIS/Reform Theological Seminary).МАУП, магістр психології(медична психологія)

Сергій
Свечніков

Консультант

Сертифікат від Християнського центру «Реаліс» «Християнське консультування та капеланство», Сертифікат від Християнського центру «Реаліс» «Інтеграційне психологічне консультування», Українська Біблійна Семінарія отримав ступінь «Магістра Богослов’я»,

Олена
Дрощенко

Консультант-супервізор, викладач (на волон. засадах)

Реформатська теологічна семінарія, м. Орландо, США, магістр клінічного консультування.

Ірина
Збродська

Консультант

Аспірант кафедри психології, ФФОН, НПУ ім. М.П. Драгоманова; Магістр психології (медична психологія), Міжрегіональна Академія управління персоналом; бакалавр, Метрологія та вимірювальна техніка, Національний технічний університет України «КПІ»

Анна
Бондарчук

Консультант

Український Біблійний Інститут місії Україна для Христа (теологія та практичне служіння), РО “Духовний навчально-дослідницький центр “РЕАЛІС”, християнський психолог.

Сергій
Тимченко

Президент

Джеррі
Тречек

Почесний директор Peoria Rescue Ministries США, Пеорія

Валерій
Антонюк

Голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн баптистів

Пастор церкви "Храм миру" м.Київ

Сергій
Дебелинський

Президент Братства незалежних церков та місій євангельських християн баптистів України

​ Пастор церкви "Пробудження" м. Київ

Віктор
Танцюра

Голова правління асоціації місіонерських церков євангельських християн України

Пастор церкви євангельських християн м. Києва

Сергій
Шаптала

Пастор церкви «Храм Спасіння» м. Київ

Станіслав
Грунтковський

Керівник комітету сімейного служіння Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів

Пастор Ірпінської біблійної церкви